KONTAKTY

KDE NÁS NAJDETE?

ÚŘEDNÍ HODINY KLADNO

Pondělí, úterý, středa a čtvrtek 8:00-16:00
Pátek 8:00-14:00

Vyzvedávání zpráv po telefonické dohodě.

Dotazy na vyšetření nebo zprávy pište na: ppp@ppporadna.cz

DALŠÍ DŮLEŽITÉ ÚDAJE

Pedagogicko-psychologická poradna STEP s.r.o.

IČ: 03345467
Sídlo: Floriánská 421, 272 01 Kladno
Provozovna a korespondenční adresa: Pavlisova 2246, 272 01 Kladno
Datová schránka: gjwndet

Zapsaná v OR, vedené Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 230 366.
Zapsaná v rejstříku škol a školských zařízení dne 13. května 2015.

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Najdete nás v centru města Kladna, v těsném sousedství náměstí Edvarda Beneše, v ulici Pavlisova 2246, mezi budovou okresního soudu v Kladně a budovou SOŠ a SOU. Jde o poslední budovu v ulici, nejlepší přístup je z náměstí Edvarda Beneše. Budova s růžovými pruhy je obklopena šedivou zídkou. Branku ovládáme dálkově po zazvonění, po vstupu do budovy pokračujte po schodech rovně proti vstupu (zvýšené přízemí).

AUTOBUSEM

Nejbližší zastávka autobusů MHD je „Náměstí svobody“. Na zastávce „Gymnázium“ a na Autobusovém nádraží (hned vedle Divadla) rovněž staví většina autobusových linek z Prahy.

AUTEM

Po dálnici směr Chomutov, odbočit směr Kladno přes Lidice a Buštěhrad, vjezd do Kladna ulicí Kročehlavskou, která dále pokračuje jako Generála Klapálka. Na semaforech u autobusového nádraží odbočit doleva, na dalších semaforech rovně kolem obchodního centra Central na další světelné křižovatce doprava do ulice Cyrila Boudy, dále na semaforu vlevo k nám. Edvarda Beneše, kde je nejlepší možnost k zaparkování.

Po dálnici směr Karlovy Vary, odbočit směr Velká Dobrá a tam dále přes kruhový objezd do Kladna. V Kladně přes železniční přejezd stále rovně z kopce přes křižovatku se semaforem ulicí Petra Bezruče. Na další světelné křižovatce vlevo do ulice Cyrila Boudy, dále na semaforu vlevo k nám. Edvarda Beneše, kde je nejlepší možnost k zaparkování.